11 Eylül 2012 Salı

Çelik Çatı Sistemleri ve Fiyatları

Çelik çatı işlerinizi İstanbulda yaptırabilmek için işinde uzman firma olan Troya çelik çatı sistemleri çelik çatı işlerinizi itina ile yapmakta ve bu alanda bir çok referansa sahiptir. Troya ile gönül rahatlığı ile çelik çatı işlerinizi yaptırabileceksiniz. Bu alanda çalıştığı firmalarda %100 oranında memnuniyet sağlayan firmamız gittikçe büyümeye ve kendini yenileyemeye devam etmektedir.

Avrupada kullanılan bir çok sistemi ülkemizdeki işlerinde de kullanan firmamız bu alanda sizlere uzun süreli garanti vermektedir. Çeli çatıların kullanım alanları olarak otogarlar, fabrikalar, stadyumlar ve evlerinizde bunun dışında bir çok alanda da kullanabilirsiniz.

Özellikleri kış aylarında zor bir iklim geçiren yerlerde çelik çatı vazgeçilmezler arasındadır. Hem dayanıklılık hemde uzun ömürlü olması için çelik çatı modeli en çok tercih edilen çatı sistemleri arasında gelmektedir. Çelik çatılar yağmur, kar, fırtına ve en önemlisi deprem gibi durumlarda son derece yüksek mukavemet gösteren çelik iskelet üzerine monte etilen çatı sistemleridir.

Büyük çatılarda dahi uygulama işlemi oldukça hızlıdır. Çelik çatılar, yapının mevcut ağırlığına ek yük oluşturmayan ve deprem gibi doğal afetlere karşı maksimum seviyede mukavemet ve koruma sağlayarak can ve mal kaybının önlenmesine yardımcı olan, modern görünüme sahip, resimde de görüleceği gibi güçlü metal iskeletlerin birbirlerine bağlanması ile meydana gelen çatı sistemleridir.

Troya çelik çatı sistemleri iletişim : Pınar Mah. Çamlıbel Cad. Fikri Sok. No:8 Maslak / İstanbul' da sizlere hizmet vermektedir.

Telefon Numaramız: 0212 286 32 33 Fax: 0212 286 32 47 E-mail: info@celikcati.web.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder